Granty indywidualne Marii Skłodowskiej-Curie przepustką do rozwoju własnej kariery naukowej lub zatrudnienia zagranicznego naukowca w swoim zespole.

logo RPK.png

RPK Politechnika Śląska serdecznie zaprasza na szkolenie, które odbędzie się dnia 11.06.2019 r. w godzinach 09:00 – 11:00 w sali konferencyjnej Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej przy ul. Banacha 7 w Gliwicach.

Spotkanie poświęcone będzie konkursowi MSCA IF 2019 w programie Horyzont 2020, który daje szansę na długoterminowy wyjazd do zagranicznego ośrodka badawczego lub też na przyjęcie w skład swojego zespołu doświadczonego naukowca z zagranicy.

Agenda

Zacznijmy od konkretów – czy to naprawdę się opłaca?

Katarzyna Markiewicz-Śliwa, kierownik RPK Politechnika Śląska

(z przerwą kawową)

Wszystko, co warto wiedzieć o konkursie MSCA Individual Fellowships 2019

(Założenia konkursowe, dokumentacja, przygotowanie wniosku, statystyki i więcej)

Agnieszka Kwiatkowska, RPK Politechnika Śląska

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 07.06.2019, wyłącznie poprzez formularz na stronie http://rpk.polsl.pl/pl/harmonogram_form.php?termin=61.

Osoby przyjęte na szkolenie otrzymają e-mailowe potwierdzenie.

Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia rejestracji.

2019-05-28