Spotkanie informacyjne pt. "Dlaczego warto uczestniczyć w programach międzynarodowych w okresie nowej rzeczywistości uczelni wyższych: program HORYZONT 2020"

Dział Projektów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Regionalny Punkt Kontaktowy Politechniki Śląskiej zapraszają na spotkanie pt. "Dlaczego warto uczestniczyć w programach międzynarodowych w okresie nowej rzeczywistości uczelni wyższych: program HORYZONT 2020". Wydarzenie odbędzie się 15 listopada 2018 o godz. 10.00 (rejestracja od 9.30) na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach (sala 29, I piętro, Rektorat UŚ, ul. Bankowa 12, Katowice).

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o przesłanie karty zgłoszeniowej (w załączeniu) na adres ewelina.doluk@us.edu.pl do 13 listopada b.r.
Kontakt w sprawie spotkania: tel. 323592265 (Dział Projektów)

Ilość uczestników ograniczona.

Zapraszamy!