Szkolenie dot. przygotowywania wniosków w konkursie WIDESPREAD-04-2019: ERA Chairs

'Logo-KPK_pl2.jpg'

Serdecznie zapraszamy na szkolenie organizowane przez Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE dotyczące przygotowywania wniosków projektowych w ramach zbliżającego się  konkursu WIDESPREAD-04-2019 ERA Chairs.

Warsztaty odbędą się 4 września 2018r w Warszawie w Instytucie Podstawowych Problemów Techniki PAN przy ul. Pawińskiego 5B w sali Rady Naukowej (II piętro) w godzinach 9:30 – 14:00.

Szkolenie będzie składało się z dwóch części. Podczas pierwszej zostaną omówione ogólne zasady konkursu, poszczególne punkty części merytorycznej, najczęściej popełniane błędy oraz zasady tworzenia budżetu. Podczas drugiej części szkolenia, swoimi doświadczeniami z realizacji projektów ERA Chairs podzielą się koordynatorzy projektu MOSAiC z Międzynarodowego Instytutu Biologii Molekularnej i Komórkowej oraz ERA Chair Holder w projekcie CREATE z Instytutu Chemii Fizycznej PAN. Planowany jest również udział ewaluatora oceniającego wnioski ERA Chairs.

2018-08-23

Pobierz pliki