Szkolenie: Wymiana pracowników uczelni i firm z całego świata w jednym projekcie – ostatni konkurs RISE w Horyzoncie 2020.

'logo RPK.png'
RPK Politechnika Śląska zaprasza na szkolenie pt. Wymiana pracowników uczelni i firm z całego świata w jednym projekcie - ostatni konkurs RISE w Horyzoncie 2020.

Projekty Research and Innovation Staff Exchange opierają się na wymianie pracowników zajmujących się badaniami i innowacjami (naukowcy, kadra zarządzająca, administracyjna i techniczna) w ramach międzynarodowego konsorcjum.

Współpraca ma prowadzić m. in. do transferu wiedzy oraz pomysłów przynoszących nowe rozwiązania, produkty i usługi a także do tworzenia i wzmacniania naukowej i innowacyjnej współpracy interdyscyplinarnej, międzysektorowej i międzynarodowej.

Spotkanie odbędzie się dnia 06.02.2020 r. w godz. 09:30 – 11:00 w Centrum Inkubacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej przy ul. Banacha 7 w Gliwicach.

W trakcie szkolenia, które poprowadzi Pani Agnieszka Kwiatkowska z RPK Politechnika Śląska, dowiedzą się Państwo m. in. na czym dokładnie polega realizacja projektu, jakie są wymagania formalne w konkursie, jak wygląda budżet oraz jak przygotować wniosek, aby spodobał się ekspertom KE.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 05.02.2020.

Prosimy o rejestrację przez stronę http://rpk.polsl.pl/pl/harmonogram_form.php?termin=69.

2020-01-30