Warsztaty dla przygotowujących wnioski w konkursie Twinning (WIDESPREAD-03-2018)!

'(WIDESPREAD-03-2018)17.png'

Serdecznie zapraszamy na warsztaty dla przygotowujących wnioski w konkursie Twinning (WIDESPREAD-03-2018), które odbędą się 17 września 2018 na Uniwersytecie Warszawskim.

Celem warsztatów będzie przedstawienie założeń tegorocznego konkursu, zapoznanie się z najlepszymi praktykami, jak również pogłębiona analiza obszarów związanych z najczęściej powtarzającymi się błędami polskich aplikujących.

Zakres tematyczny: Szkolenie będzie składało się z dwóch części. Podczas pierwszej zostaną omówione nowe wymagania konkursu oraz najczęściej popełniane błędy polskich wnioskodawców. Dalej, swoimi doświadczeniami z zakresu etapu przegotowywania wniosku podzielą się koordynatorzy projektu ENGHUM z Uniwersytetu Warszawskiego, a sesję zakończy wystąpienie ewaluatora oceniającego wnioski Twinning. W drugiej części warsztatów zostaną omówione takie tematy jak: zarządzanie własnością intelektualną, nowe zasady wynagradzania, jak przygotować pakiety pracy, KPI, formy dyseminacji i komunikacji w projektach oraz analiza ryzyka. Po zakończeniu drugiej sesji, planowane są konsultacje indywidualne zespołów projektowych (konieczne zapisy na adres wojciech.adamiak@kpk.gov.pl).

Zapraszamy!

2018-09-06