Kariera naukowa nie zrobi się sama… Sięgnij po grant Postdoctoral Fellowship w programie Horyzont Europa i nadaj jej rozpędu!

'szkolenie 08.07.png'

RPK Politechnika Śląska zaprasza na szkolenie dotyczące pierwszego konkursu MSCA Postdoctoral Fellowships ogłoszonego w programie Horyzont Europa.

Jest on skierowany do naukowców, którzy chcą postawić na własny rozwój poprzez realizację indywidualnego projektu badawczo-szkoleniowego w jednostce z sektora akademickiego lub pozaakademickiego zlokalizowanego w dowolnym miejscu na świecie.

W trakcie spotkania wystąpi Pani dr Wioleta Borzęcka, stypendystka grantu indywidualnego MSCA prowadzonego w Centrum Materiałów Polimerowych i Węglowych PAN, która opowie o swoich doświadczeniach z zakresu pozyskiwania i realizacji projektów mobilnościowych. W dalszej części szkolenia Pani Agnieszka Kwiatkowska z RPK Politechnika Śląska przedstawi m. in. zasady konkursu, kwestie finansowe, niezbędne formularze, kryteria oceny i sposób składania wniosków.

Rejestracja: http://rpk.polsl.pl/pl/harmonogram_form.php?termin=86

Serdecznie zapraszamy!